Zapraszamy na warsztaty pt. „Zarządzanie finansami w stowarzyszeniach wiejskich”, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca (czwartek – sobota) br. w hotelu „Chata Karczowiska” w Karczowiskach koło Legnicy. Warsztaty rozpoczną się w dniu 14 czerwca (czwartek) o godz. 15.00 obiadem, a zakończą w dniu 16 czerwca (sobota) w godz. popołudniowych. Warsztaty skierowane są do członków stowarzyszeń wiejskich, grup nieformalnych (w tym Grup Odnowy Wsi) i liderów lokalnych.

logo gorne

Zapraszamy na warsztaty pt. „Zarządzanie finansami w stowarzyszeniach wiejskich”, które odbędą się w dniach 14-16 czerwca (czwartek – sobota) br. w hotelu „Chata Karczowiska” w Karczowiskach koło Legnicy. Warsztaty rozpoczną się w dniu 14 czerwca (czwartek) o godz. 15.00 obiadem, a zakończą w dniu 16 czerwca (sobota) w godz. popołudniowych.
Warsztaty skierowane są do członków stowarzyszeń wiejskich, grup nieformalnych (w tym Grup Odnowy Wsi) i liderów lokalnych. 

Zakres szkolenia:

  • źródła finansowania działań społecznych;
  • metody pozyskiwania środków na inicjatywy lokalne.
  • pozyskiwanie sposobów i darczyńców w rozwoju wsi.
  • dobre praktyki lokalnego finansowania,
  • budżet projektu i rozliczanie dotacji,
  • wkład własny i praca wolontariuszy,
  • sprawozdawczość finansowa.

Zgłoszenia chętnych osób wraz z krótką informacją nt. swojego doświadczenia przy pisaniu wniosków prosimy kierować na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 13 czerwca do godz. 14.00.

Więcej informacji o szkoleniu można uzyskać u Pana Krzysztofa Szustki pod nr. telefonu kom. 512 312 215. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, lista uczestników zostanie ustalona na podstawie przysłanych w terminie zgłoszeń i opisu działań uczestnika.

Warsztaty organizowane są w ramach działalności przy Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja” Regionalnego Centrum wspierania i informacji organizacji pozarządowych na obszarach wiejskich i poprowadzone będą przez doświadczonych trenerów organizacji pozarządowych. Zapewniamy uczestnikom wyżywienie, nocleg oraz materiały szkoleniowe wraz z zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia. Dojazd we własnym zakresie.

logo dolne

 

Pliki do pobrania
Download this file (zarzadzanie finansamiI - zgloszenie - 14-16 czerwca.doc)Zgłoszenie
Download this file (zarzadzanie finansamiI - zaproszenie__14-16 czerwca.pdf)Zaproszenie

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

formularz
kontaktowy

+48 (76) 862 94 30

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica 

Media społecznościowe